06-31000898 Bel of SMS ma/di/wo 12.00 -13.00 dank je wel en tot horens/ziens! info@vitalya.nl
Home » Blog » Weerstand » Hoe kalmte en rust bewaren? Videoconsult en Outdoor coaching

Hoe kalmte en rust bewaren? Videoconsult en Outdoor coaching

door | 21 apr, 2020 | Weerstand

Sinds de crisis biedt ik ook videoconsulten en outdoor coaching aan. Het is voor iedereen belangrijk om met minder stress en voldoende weerstand deze periode door te komen. Er is veel behoefte aan. Wat aan bod komt is heel persoonlijk:

  • Stress, angst en zorgen laten gaan
  • Oude trauma’s, programmeringen en sabotages loslaten.
  • Je weerstand behouden en mogelijk verbeteren
  • Je lichaam ontstressen van de negatieve bombardementen
  • Wanneer je jezelf helpt kun je je geliefden ook beter steunen
  • Je verbinden met de best mogelijke toekomst voor jezelf
  • De betekenis vinden van waarom jij(wij) in de situatie zitten waarin je(we) terecht bent(zijn) gekomen
  • Leer een hoofd/nekmassage aan om uit je hoofd te komen en spanning te verminderen
  • Ademtraining voor ontspanning en weerstand

Ik hoop dat het jullie en je geliefden goed gaat. Mocht dat niet het geval zijn heel veel sterkte.Ik merk dat ik enerzijds tot rust kom en nadenk over deze tijd. Tegelijkertijd worden we gebombardeerd met negativiteit en zorgen, dat geeft behoorlijk veel stress. Hoe kom je er zo goed mogelijk doorheen en hoe gaan we dan verder, nadat we abrupt gestopt zijn? Het zijn onstuimige tijden waar we doorheen moeten. Het geeft ons tijd om naar binnen te kijken en te keren.

We staan allemaal voor een enorme uitdaging. Deze crisis toont de kwetsbaarheid aan van onze gezondheid, onze economie en samenleving. Jouw bijdrage is ook doorslaggevend. Het coronavirus heeft nog veel geheimen en dat maakt het extra moeilijk.

Ik heb zelf veel aan ademhalingsoefeningen, yoga, meditaties, shiatsu, quantum healing, wandelen, natuur en het versterken van mijn weerstand, zowel lichamelijk als mentaal. Dat ben ik gewend om te doen en heb het hard nodig. in deze tijden speelt stress een grote rol bij ons allemaal. Dan zijn dit waardevolle tools.

Daarnaast is ook nog steeds mogelijk:

  • Menopauze/overgangsconsult (videoconsult en menopauze/overgangstest)

In de praktijk: (hygiëne- en afstandsmaatregelen zijn genomen).

  • Lichttherapie
  • Bioresonantie vitaminen/mineralentest. Door deze meting weet je beter wat je kunt doen op het gebied van weerstandsverhoging d.m.v. voeding en evt. suppletie)
  • EMB bloedtest (in de praktijk of thuis)

Laat een bericht achter wanneer ik iets voor je kan betekenen!

Warme verbonden groet,    Andra

Over Andra

Andra is al ruim 20 jaar een expert op het gebied van ont-stressbegeleiding en pijnvermindering, leefstijladvies, lekker en toch gezond eten voor meer energie en minder klachten.

Ik deel graag mijn kennis en ervaring met je. Heb je hulp nodig, neem gerust contact op!

Gerelateerde artikelen

0 Reacties

Verzend een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tweet
Share
Share
Pin